Cookies management by TermsFeed Generator

Infolinka: +420 608 885 501

Litoměřice - prodej rodinného domu

DOMY - PRODEJ REPC3154

Litoměřice

7 300 000 Kč

-

DOMLUVTE SI PROHLÍDKU
Litoměřice - prodej rodinného domu - titulní obrázek

Popis nemovitosti

V zastoupení vlastníků si dovolujeme nabídnout ke koupi řadový (svou polohou uprostřed), rodinný dům s dvorkem a okrasnou zahradou za domem, v Litoměřicích, Mrázova ulice č.p. 186. Objekt má sedlovou střechu s taškovou krytinou na latích a dřevěném krovu. Půda je v současnosti nevyužita, ale její dispozice nabízí možnost budoucího využití. Okna jsou plastová. K dispozici jsou kompletní inženýrské sítě. Topení je ústřední – společné pro suterén a přízemí – plynový kotel a karma na teplou vodu ve sklepě a samostatné pro patro – závěsný, kombinovaný plynový kotel.
Objekt je celý podsklepený. V suterénu se nachází dílna, sklad a byt 1+ k.k. (s užitnou plochou 24,2 m2) se vstupem na dlážděnou terasu na dvoře za domem. Přízemí je zvýšené, se společnou chodbou s průchodem na zahradu a se schodišti do patra a na půdu. V přízemí a patře jsou samostatné byty (včetně oddělených měření energií) o stejné dispozici 2+1 (s užitnými plochami 62.3 m2 a 70,3 m2). Byty sestávají z předsíně, WC, kuchyně s komorou a lodžií, koupelnou a dvěma pokoji (v patře je pokoj plošně větší o chodbu v přízemí). Celková výměra pozemků včetně zastavěné plochy je 216 m2. Další podrobnosti a fotodokumentaci poskytneme v naší realitní kanceláři. Energetická náročnost budovy – PENB je ve zpracování, tedy je uváděna třída G.

PENB: G

Podrobné informace

Č.zakázky: REPC3154
Lokalita: Litoměřice
Město: Litoměřice
Typ objektu: Domy a vily
Druh: rodinné
Litoměřice - prodej rodinného domu - obrázek č.1 Litoměřice - prodej rodinného domu - obrázek č.2 Litoměřice - prodej rodinného domu - obrázek č.3 Litoměřice - prodej rodinného domu - obrázek č.4 Litoměřice - prodej rodinného domu - obrázek č.5 Litoměřice - prodej rodinného domu - obrázek č.6 Litoměřice - prodej rodinného domu - obrázek č.7 Litoměřice - prodej rodinného domu - obrázek č.8 Litoměřice - prodej rodinného domu - obrázek č.9 Litoměřice - prodej rodinného domu - obrázek č.10 Litoměřice - prodej rodinného domu - obrázek č.11 Litoměřice - prodej rodinného domu - obrázek č.12 Litoměřice - prodej rodinného domu - obrázek č.13 Litoměřice - prodej rodinného domu - obrázek č.14 Litoměřice - prodej rodinného domu - obrázek č.15 Litoměřice - prodej rodinného domu - obrázek č.15 Litoměřice - prodej rodinného domu - obrázek č.15
Líbí se vám tato nabídka? Domluvte si prohlídku Litoměřice - prodej rodinného domu - titulní obrázek

ZAVOLEJTE MI:

Ing. Zdeněk Černý

Ing. Zdeněk Černý
realitní makléř

608959096

NEBO NAPIŠTE:

Vaše data jsou v bezpečí. Přečtěte si naše zásady ochrany osobních údajů