Cookies management by TermsFeed Generator

Infolinka: +420 608 885 501

O firmě

Obchodní společnost AGENTURA REPRE – reality s.r.o. je zapsána v obchodním rejstříku u Krajského soudu v Ústí nad Labem, oddíl C, vložka 7672, s datem vzniku a zápisu dne 27. září 1994.

Hlavním předmětem podnikání společnosti je realitní činnost. Realitní kancelář vznikla jako jedna z prvních v litoměřickém okrese v roce 1994. Svoji činnost soustřeďujeme především na Ústecký kraj s důrazem na okres Litoměřice.

Jsme členem Evropského klubu realitních kanceláří, ve kterém jsou zapojeny renomované realitní kanceláře z celé České republiky a vybraných evropských zemí. Proto je naše nabídka prezentována automaticky na území celého státu a v některých zajímavých případech také v zahraničí.

Naše realitní kancelář

Chod realitní kanceláře zajišťuje pět stabilních spolupracovníků. Kromě stálých zaměstnanců s dlouholetou praxí v oboru spolupracujeme s předními místními odborníky v souvisejících oblastech (právníci, geodeti, daňoví a finanční poradci).

Pro naše klienty jsme schopni zajistit financování koupě vybrané nemovitosti.

Námi nabízené nemovitosti jsou inzerovány na cca deseti českých realitních serverech ( mimo jiné na S-reality, Severočeské reality a dalších). Nezanedbatelnou výhodou je i poloha naší kanceláře v samotném centru Litoměřic, kde nás denně navštěvují potenciální klienti, kteří u nás hledají vhodnou nemovitost ke koupi.

Vážíme si důvěry našich klientů a jsme rádi, že se k nám v převážné většině případů vracejí.

Navštivte naši realitní kancelář a přesvědčte se sami. Přivítá Vás profesionální kolektiv realitních makléřů a v příjemné atmosféře Vám nezávazně zodpovíme Vaše veškeré dotazy týkající se případného prodeje, pronájmu či koupě nemovitosti.